support@adelavida.com  
Клипарт · Вернисаж · Конференции · Downloads · Досуг · Сайты · Чат

Статьи на Adelavida.com

Тема: БИЗНЕС
 СТАТЬИ НА ТЕМУ 
ИНТЕРНЕТ
БИЗНЕС
АВТО-МОТО
ТУРИЗМ
ПОЛИГРАФИЯ
ТОВАРЫ
КУЛИНАРИЯ
УСЛУГИ
ЮМОР
ДОСУГ
ЗДОРОВЬЕ
ЭРОТИКА
ЮРИСПРУДЕНЦИЯ
СТРОИТЕЛЬСТВО
SHOW-BIZ
ОБРАЗОВАНИЕ
НЕДВИЖИМОСТЬ
ГЭМБЛИНГ
 ВХОД ДЛЯ АВТОРОВ 
Имя

Пароль

РАЗМЕСТИТЬ
СТАТЬЮ

Створення інтернет-магазину

Сучасний світ тісно пов'язаний зі світом віртуальним, і з кожним днем все складніше провести чітку межу між ними. Інтернет увібрав в себе вже безліч реальних  галузей і однією з головних є сфера торгівлі. Створення інтернет-магазину - це відмінний спосіб продажу абсолютно будь-яких товарів і послуг. Електронна торговельна площадка значно дешевше реальних аналогів і здатна обслужити величезну кількість клієнтів за невеликий термін. Як правильно почати створення інтернет-магазину? Покрокова інструкція представлена ​​нижче.

Аналіз ключових конкурентів

Для початку слід усвідомити те, що Ваші товари чи послуги вже напевно представлені в мережі десятками, а то й сотнями конкурентів. Для того щоб оптимізувати роботу свого майбутнього магазину і просунути його в пошуковій видачі, необхідно провести ретельний аналіз сайтів вашої тематики з топових позицій провідних пошуковиків.

Складіть список головних ключових запитів, по яких буде потрапляти на Ваш сайт покупець. Список даних запитів можна перевірити через сервіс wordstat.yandex.ru, визначивши тим самим частоту їх використання в цій пошуковій системі.

Пройдіться по основних сайтам конкурентів, які вибиваються на першій сторінці пошуковика при введенні ключового запиту створення інтернет-магазину. Зверніть увагу на те, як ці сайти зроблені. Причому основну увагу слід приділяти не дизайну, а структурі сайту, його наповнення.

При перегляді магазинів конкурентів потрібно приділити увагу їх ціновій політиці, системам знижок і доставок, гарантій і наявності спеціальних пропозицій. Шукайте слабкі місця і пам'ятайте, що Ваші умови для покупця повинні бути більш привабливі.

CMS і хостинг

Найважливішим етапом при створенні свого інтернет-магазину є вибір хостингу і CMS для майбутнього сайту. CMS - основа всього сайту, його "движок". Завдяки йому можна швидко оновлювати дизайн магазина, додавати нові модулі, оновлювати каталог з товарами і прайс-лист. Хостинг ж являє собою майданчик для розміщення Вашого ресурсу в мережі. Для успішної роботи сайту до цих двох аспектів слід поставитися особливо серйозно.

CMS для інтернет-магазинів поділяють на кілька категорій: платні, безкоштовні (open source), хмарний і самописний. Останні дві категорії використовуються досить рідко, оскільки хмарні рішення володіють досить мізерним функціоналом рекламою і неунікальним дизайном, а самописние коштують досить дорого. Основну частку "движків" для інтернет магазинів займають платні і безкоштовні системи "з коробки" . Нижче, представлений список найбільш популярних з них:

Безкоштовні

WordPress. Популярна CMS, на основі якої створюється велика частина інтернет-магазинів. Спочатку безкоштовна і має безліч безкоштовних плагінів і російську локалізацію.

Joomla - Не менш популярний движок для інтернет-комерції. Має величезну кількість плагінів, модулів і доповнень. Існує велика кількість відеоуроків по створенню магазину на Joomla з нуля. Однак ця CMS не дуже вдало оптимізована для просування і перевантажена багатьма непотрібними функціями.

Drupal. Цей, спочатку новинний, движок з успіхом використовують для створення різних форумів, блогів і спільнот, проте на ньому можна зробити і інтернет-магазин. Перевагою даної CMS є легкість і простота доопрацювання.

PHPShop - повністю безкоштовна CMS з відкритими вихідними кодами. На офіційному сайті знаходяться модулі і шаблони, які можна завантажити і встановити. Також існує техпідтримка у вигляді форуму.

OpenCMS. Створений європейськими програмістами безкоштовний php -движок для професійної діяльності. Розробка інтернет-магазину відбувається на основі готових модулів і шаблонів проте допрацьовувати під свої потреби її доведеться самому. Дуже швидка, невимоглива до ресурсів і безпечна система.

Платні

1С-Бітрікс. Одна з найпопулярніших на сьогоднішній день систем управління контентом. Для власників ліцензії доступна цілодобова техпідтримка та інші принади оплаченого сервісу. Магазин на 1C-Бітрікс може порадувати великою кількістю потрібних модулів і доповнень, однак ліцензія може коштувати аж до 50 тисяч гривень.

NetCat - ще одна популярна платна російська CMS. Проста у використанні, надійна і безпечна. Цікава незвичайними модулями, наприклад, інтерактивним спілкуванням з покупцями через сайт. Вартість ліцензії складає близько 5 тис. гривень

UMI.CMS - цікавий продукт, який дозволяє управляти контентом і сайтом без входу в адмінпанель. Система непогано оптимізована під СЕО, однак при установці на хостинг можна зіткнутися з різними проблемами.

Amiro.CMS - по завіреннях розробників, найшвидша CMS в Рунеті. Рейтинги та відгуки підтверджують ці запевнення. За допомогою Amiro можна створити сайт будь-якої складності за пару годин. Найбільш дорога ліцензія обійдеться в 30 тис. гривень, що робить цей движок і одним з найдешевших. 

 

Дата публикации: 2014-04-18 23:05:02


Комментариев нет


ДОБАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: 
  Осталось: 

 
приветя улыбаюсьхадаподмигиваюя тащусьмое почтениесчастливоцелуюбухаемужасне понялплачуфупечальзлой
стесняюсьсогласеннетгыкурюсуперязыкмузонпыворыдаю


Допускается форматирование текста:
[•B]полужирный[B•] [•I]наклонный[I•] [•U]подчеркнутый[U•] [•‹]URL картинки[›•].
Для кода программ используйте [•¤] код программы [¤•]
Количество открывающих и закрывающих тэгов форматирования текста должно быть равным, иначе форматирование не осуществится.

Рейтинг@Mail.ru Adelavida Link