support@adelavida.com  
Клипарт · Вернисаж · Конференции · Downloads · Досуг · Сайты · Чат

Статьи на Adelavida.com

Тема: ИНТЕРНЕТ
 СТАТЬИ НА ТЕМУ 
ИНТЕРНЕТ
БИЗНЕС
АВТО-МОТО
ТУРИЗМ
ПОЛИГРАФИЯ
ТОВАРЫ
КУЛИНАРИЯ
УСЛУГИ
ЮМОР
ДОСУГ
ЗДОРОВЬЕ
ЭРОТИКА
ЮРИСПРУДЕНЦИЯ
СТРОИТЕЛЬСТВО
SHOW-BIZ
ОБРАЗОВАНИЕ
НЕДВИЖИМОСТЬ
ГЭМБЛИНГ
 ВХОД ДЛЯ АВТОРОВ 
Имя

Пароль

РАЗМЕСТИТЬ
СТАТЬЮ

Власний сайт для торгівлі інтернет магазин чи портал

Сьогодні питання створення свого сайту актуальне для багатьох. Припустимо, ще вчора для того, щоб відкрити свій магазин з продажу якого товару чи послуг, необхідно було орендувати приміщення. Однак, яким би багатим і красивою не був асортиментний ряд вашого магазину, споживач повинен був дізнатися про нього. На організацію реклами (здебільшого паперової) йшла сила-силенна часу і коштів.

Створення сайту

Всесвітня павутина розплела свої мережі і дозволила створювати власні інтернет-ресурси, через які можна продавати товари, послуги, розміщувати рекламу. Причому, це не вимагає грошових вкладень, виняток становлять тільки моменти, коли вам потрібно витратитися на розкручування власного сайту. Створення інтернет магазину в Луцьку значно дешевше, ніж відкривати свій офіс. Ці витрати не можна порівнювати з тими, які доводилося щомісяця викладати в реальному житті за оренду комерційного приміщення.

Професійне створення сайтів сьогодні стало затребуваною професією. Не всі мають достатньо часу , щоб самим розібратися в даному питанні. Однак, не слід думати, що створити сайт можуть тільки професіонали. При бажанні кожен може вивчити ази розробки сучасного інтернет-ресурсу.

Створення сайту передбачає багато моментів , від яких залежатиме зовнішня привабливість, колірна гамма, стиль, інтерфейс та інші важливі складові.

Перш за все потрібно чітко розуміти, що ви будете нести світу за допомогою свого сайту. Товари та послуги , або інформацію, яку вважаєте важливою і потрібною, щоб поділитися з іншими. Виходячи з цього складеться і подальша мета просування і розкручування ресурсу з метою виведення його на передові позиції пошукових систем.

Дуже важливим є доменне ім'я сайту. Це як ім'я людини. Воно має бути звучним і ємним, максимально відображати сутність того, що ви несете світу за допомогою свого ресурсу. Доменне ім'я має бути впізнаваним, асоціюватися з вами і, що важливо, воно має бути ретельно перевіреним на предмет яких-небудь штрафних санкцій, які залишилися від колишніх господарів (якщо такі були).

 

Слід пам'ятати, що мало просто створити сайт, його потрібно активно просувати і рекламувати. Це робота серйозна і професійна, тому поставитися до неї потрібно з дотриманням всіх правил сучасної веб-розробки, щоб отримати бажаний результат.

Дата публикации: 2014-02-28 16:18:20


Комментариев нет


ДОБАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: 
  Осталось: 

 
приветя улыбаюсьхадаподмигиваюя тащусьмое почтениесчастливоцелуюбухаемужасне понялплачуфупечальзлой
стесняюсьсогласеннетгыкурюсуперязыкмузонпыворыдаю


Допускается форматирование текста:
[•B]полужирный[B•] [•I]наклонный[I•] [•U]подчеркнутый[U•] [•‹]URL картинки[›•].
Для кода программ используйте [•¤] код программы [¤•]
Количество открывающих и закрывающих тэгов форматирования текста должно быть равным, иначе форматирование не осуществится.

Рейтинг@Mail.ru Adelavida Link