support@adelavida.com  
Клипарт · Вернисаж · Конференции · Downloads · Досуг · Сайты · Чат

Статьи на Adelavida.com

Тема: ИНТЕРНЕТ
 СТАТЬИ НА ТЕМУ 
ИНТЕРНЕТ
БИЗНЕС
АВТО-МОТО
ТУРИЗМ
ПОЛИГРАФИЯ
ТОВАРЫ
КУЛИНАРИЯ
УСЛУГИ
ЮМОР
ДОСУГ
ЗДОРОВЬЕ
ЭРОТИКА
ЮРИСПРУДЕНЦИЯ
СТРОИТЕЛЬСТВО
SHOW-BIZ
ОБРАЗОВАНИЕ
НЕДВИЖИМОСТЬ
ГЭМБЛИНГ
 ВХОД ДЛЯ АВТОРОВ 
Имя

Пароль

РАЗМЕСТИТЬ
СТАТЬЮ
$

Створення сайтів початкова web-сторінка

Web-сторінки або гіпертекстові документи (html - документи) - це текстові файли, розмічені тегами (tags) за допомогою мови HTML (HyperText Markup Language). HTML не є мовою програмування, вона є мовою розмітки або засобом форматування гіпертексту. Для розмітки документа використовуються теги. Теги полягають в кутові дужки. В основному теги є парними, тобто існують відкриває та закриває теги.

Мова розмітки HTML дозволяє форматувати текст веб сторінки, розміщувати на ній графічні об'єкти, малюнки, вставляти звукозапис і різні мультимедійні елементи, а так само скрипти (JavaScript, VBScript), створювати гіпертекстові посилання.

Веб-сторінка починається і закінчується парними тегами <html> і </ html>. Для роботи в проекті створення сайтів Рівне потрібно знати, що між цими тегами розміщуються парні теги <head>, </head> (голова веб- сторінки), між якими розміщуються парні теги <title> </title > для заголовка web -сторінки, а також вводяться різні метатеги для ключових слів, опису змісту сторінки і т.д. Потім слідують теги <body>, </body> (тіло веб- сторінки), між цими тегами розміщується зміст або контент сторінки.

Статичні сторінки - це статичні файли (набір тексту, таблиць, малюнків і т.д.), які створюється за допомогою мови розмітки HTML і має розширення. Html або Htm.

Динамічні веб-сторінки - це веб -сторінки, згенеровані або сформовані (створені) у процесі виконання запиту користувача. Ці сторінки пишуться на мові PHP, ASP і т.д. і мають відповідно розширення. php, aspx. Динамічні сторінки створюються так званим движком (Content Managment System - Система Управління Контентом) або спеціальною програмою на сервері, яка за запитами користувачів формує веб-сторінку з даних зберігаються на сервері в базі даних.

Інтерактивні веб-сторінки - це веб -сторінки, які включають в себе форми (створені на мовах PHP, JavaScript і VBScript і т.д.), за допомогою цих форм відбувається обмін даними між користувачем і сервером.

Web-сторінки створюються за допомогою різних html - редакторів: Microsoft FrontPage, Macromedia Dreamweaver, TinyMCE WYSIWYG Editor, FCKeditor, і т.д.

Для того щоб навчитися створювати веб-сторінки і сайти доцільно використовувати редактор російською мовою FrontPage 2012. У редакторі FrontPage існують майстри, які дозволяють легко створювати web - сайт, і шаблони веб- сторінок, що містять розмітку (структуру) і дизайн необхідні для швидкого створення web - сторінок.

Дата публикации: 2014-01-21 16:59:06


Комментариев нет


ДОБАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: 
  Осталось: 

 
приветя улыбаюсьхадаподмигиваюя тащусьмое почтениесчастливоцелуюбухаемужасне понялплачуфупечальзлой
стесняюсьсогласеннетгыкурюсуперязыкмузонпыворыдаю


Допускается форматирование текста:
[•B]полужирный[B•] [•I]наклонный[I•] [•U]подчеркнутый[U•] [•‹]URL картинки[›•].
Для кода программ используйте [•¤] код программы [¤•]
Количество открывающих и закрывающих тэгов форматирования текста должно быть равным, иначе форматирование не осуществится.

Рейтинг@Mail.ru Adelavida Link