support@adelavida.com  
Клипарт · Вернисаж · Конференции · Downloads · Досуг · Сайты · Чат

Статьи на Adelavida.com

Тема: ИНТЕРНЕТ
 СТАТЬИ НА ТЕМУ 
ИНТЕРНЕТ
БИЗНЕС
АВТО-МОТО
ТУРИЗМ
ПОЛИГРАФИЯ
ТОВАРЫ
КУЛИНАРИЯ
УСЛУГИ
ЮМОР
ДОСУГ
ЗДОРОВЬЕ
ЭРОТИКА
ЮРИСПРУДЕНЦИЯ
СТРОИТЕЛЬСТВО
SHOW-BIZ
ОБРАЗОВАНИЕ
НЕДВИЖИМОСТЬ
ГЭМБЛИНГ
 ВХОД ДЛЯ АВТОРОВ 
Имя

Пароль

РАЗМЕСТИТЬ
СТАТЬЮ
$

Створення сайту.
Оформлення дизайну веб-сторінки

Оформлення сайту часто впливає на його сприйняття потенційною аудиторією, імідж компанії в очах конкурентів і споживачів. Але останнім часом із зростанням значення користувальницьких факторів "обличчя" інтернет-ресурсу починає набувати більш виражений вплив на його ранжування в пошуковій видачі створення сайту тернопіль. Слова представників Google про необхідність створення якісного ресурсу для досягнення високих позицій в деякій мірі відносяться і до дизайну сайту.

При оформленні сайту слід звернути увагу на тих, кому буде представлений сайт . Адже для підлітків це один вид дизайну, а для дорослого покоління зовсім інший. Необхідно пам'ятати , що для успішного просування сайту слід яскраво описати і представити свій товар (послугу), для будь-якої вікової групи споживачів. Наприклад, сайт музичної групи повинен бути яскравим і барвистим, в той момент, як сайт банку необхідно відобразити в строгому діловому стилі. Оформляючи сайт, слід дотримуватися правил оформлення реальних офісів і магазинів. Звичайно, в оформленні існують певні правила. Кожен сайт повинен бути оформлений згідно з прийнятими стандартами. В іншому випадку, він просто не буде сприйнятий аудиторією, і перевагу у виборі ресурсу, отримає сайт з меншими показниками, але більш витриманим стилем оформлення. Це стосується і шрифтів. Насамперед слід звернути увагу на колір і тон, в якому буде оформлено ваш сайт.

Крім візуальної насолоди, яке має приносити сайт, він природно просто зобов'язаний бути зручним, цей фактор буде вирішальним при поверненні відвідувача на сайт, при формуванні думки про ресурс, і найголовніше - при аналізі пошукових систем Яндекс і Google, а відповідно і при ранжируванні в видачі.

Створюючи дизайн сайту, або допрацьовує його елементи, ви зобов'язані просто пам'ятати про просте правило: «На сайті має бути не більше 5-ти колірних відтінків». Вибирати ці відтінки теж потрібно вміти, тому що далеко не всі кольори поєднуються. Допомогти з цим можуть спеціалізовані сайти. Мені, наприклад, дуже до душі www.webmisto.te.ua - тут можна з легості підібрати бажану колірну гамму з точними номерами кольорів, а головне - подивитися як вони поєднуються. Після чого, намагайтеся у всіх елементах використовувати тільки ці кольори і відтінки.

Головна сторінка сайт - це обличчя сайту, воно має бути бездоганним, оскільки саме по ньому можна оцінити якість ресурсу, обсяг виконаної роботи, корисність, тематичність і його цілісність. Незалежно від ніші сайту, часто це сайт візитка тернопіль -  головна сторінка повинна мати посилання на всі основні сторінки сайту: розділи, статті, важливі інформаційні сторінки (спосіб оплати і доставки). Іншими словами, щоб людина, зайшовши на головну сторінку, зрозумів по яких посиланнях потрібно переходити, щоб знайти потрібну інформацію.

Головна сторінка не повинна бути перевантажена текстом, основу повинні складати посилання. Щоб розбавити текстову масу використовуйте тематичні картинки та іконки.


Дата публикации: 2014-01-15 16:44:56


Комментариев нет


ДОБАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: 
  Осталось: 

 
приветя улыбаюсьхадаподмигиваюя тащусьмое почтениесчастливоцелуюбухаемужасне понялплачуфупечальзлой
стесняюсьсогласеннетгыкурюсуперязыкмузонпыворыдаю


Допускается форматирование текста:
[•B]полужирный[B•] [•I]наклонный[I•] [•U]подчеркнутый[U•] [•‹]URL картинки[›•].
Для кода программ используйте [•¤] код программы [¤•]
Количество открывающих и закрывающих тэгов форматирования текста должно быть равным, иначе форматирование не осуществится.

Рейтинг@Mail.ru Adelavida Link