support@adelavida.com  
Клипарт · Вернисаж · Конференции · Downloads · Досуг · Сайты · Чат

Статьи на Adelavida.com

Тема: ИНТЕРНЕТ
 СТАТЬИ НА ТЕМУ 
ИНТЕРНЕТ
БИЗНЕС
АВТО-МОТО
ТУРИЗМ
ПОЛИГРАФИЯ
ТОВАРЫ
КУЛИНАРИЯ
УСЛУГИ
ЮМОР
ДОСУГ
ЗДОРОВЬЕ
ЭРОТИКА
ЮРИСПРУДЕНЦИЯ
СТРОИТЕЛЬСТВО
SHOW-BIZ
ОБРАЗОВАНИЕ
НЕДВИЖИМОСТЬ
ГЭМБЛИНГ
 ВХОД ДЛЯ АВТОРОВ 
Имя

Пароль

РАЗМЕСТИТЬ
СТАТЬЮ
$

Створення сайтів. Поради початківцям

Наше видання вирішило проконсультуватись з експертом по розробці та створенню сайтів та отримати основні поради, які вартує знати новачкам. До нас прийшов веб-дизайнер Віктор, що працює на ринку інтернет-послуг понад 7 років. Веб-студія займається створення сайтів Хмельницький та просуває інтернет-ресурси.

Ми отримали професійні поради від фахівця інтернет ринку. Публікуємо основні моменти розмови.
   
 Не старайтесь заховати основну інформацію глибоко всередині вашого меню, і взагалі не прагнете організувати структуру меню з величезним рівнем вкладеності.
Це не додасть вам вдячних відвідувачів і ускладнить пошук необхідної інформації. Наш досвід показує, що навіть для дуже Великих обсягів інформації достатньо трьох рівнів вкладеності. Причому третій рівень потрібно використовувати для більш детальної або специфічної інформації про продукт.
   
При написанні текстів , намагайтеся розбивати їх на абзаци, обов'язково використовуйте виділений рядок. Дуже приваблює велика буква на початку абзацу. Досить першу букву, першого слова зробити іншого кольору (відповідного до колірній гамі вашого сайту) і сприйняття інформації відвідувачем буде набагато якіснішим. Адже наша мета не просто показати користувачеві багато тексту. Наша мета мотивувати відвідувача прочитати, зрозуміти і запам'ятати те, що він прочитав.
   
   
Ми радимо, кожну нову думку оформляти окремим абзацом. Не захоплюйтеся довгими пропозиціями і складними мовними конструкціями. Не всі відвідувачі згадають початок фрази, дочитавши її до кінця. Виклад інформації повинно бать доступним і зрозумілим будь-якому відвідувачу (якщо звичайно ви не створюєте інформаційний портал з теоретичної фізики).


   
Любі перерахування в тексті необхідно оформляти у вигляді списків, нумерованих або маркірованих, не повинно бути ніяких перерахувань через кому в 2-3 рядки. Для виділення окремих фраз або слів в тексті використовуйте виділення жирним або курсивом. Можна використовувати виділення кольором, особливо коли потрібно сайт візитка хмельницький. Проте контролюйте себе, в нашій практиці були випадки, коли сайти клієнтів ставали схожі на новорічну ялинку, виблискували і переливалися всіма кольорами палітри. А хаотичне використання курсиву наводило на сумні думки про адекватність авторів даного оформлення інформації.

Дякуємо Віктор за надані рекомендації та поради по створенню сайтів. Наші читачі будуть задоволені та матимуть навики при розробці веб-сайтів.


Дата публикации: 2014-01-14 20:26:23


Комментариев нет


ДОБАВИТЬ СВОЙ КОММЕНТАРИЙ
Ваше имя: 
  Осталось: 

 
приветя улыбаюсьхадаподмигиваюя тащусьмое почтениесчастливоцелуюбухаемужасне понялплачуфупечальзлой
стесняюсьсогласеннетгыкурюсуперязыкмузонпыворыдаю


Допускается форматирование текста:
[•B]полужирный[B•] [•I]наклонный[I•] [•U]подчеркнутый[U•] [•‹]URL картинки[›•].
Для кода программ используйте [•¤] код программы [¤•]
Количество открывающих и закрывающих тэгов форматирования текста должно быть равным, иначе форматирование не осуществится.

Рейтинг@Mail.ru Adelavida Link